Kazanç ve Kariyer Planım

  YENİ KARİYER SİSTEM İÇİN TIKLAYIN  
  Not: Yeni kariyer sistemi 1 Nisan itibari ile devreye girecektir. Mart ayı siparişler yeni kariyer tablosu üzerinden hesaplanacaktır.  

Madam Network ailesine katılmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra tüm ürünleri indirimli alabilir veya indirimli aldığınız ürünlerin satışlarından %35'e varan kazanç sağlarsınız. Kariyer plan detaylarını yazının devamında inceleyebilirsiniz.

Örnek: Katalogdan 135TL lik bir sipariş aldığınızda, sistemden bu siparişi 100 TL ye alırsınız ve aradaki 35 TL parayı kazanç olarak kazanılır. Madam Network kazandıran kariyer sistemi size adaletli bir çalışma sistemi sunmaktadır. Bu sistem çalışkan Takım Kaptanlarının yükselmelerini, sosyal statülerinin artırılması ve beraberinde kazançlarının çoğalmasını hedeflemektedir. Kariyer planı yaparsanız kurduğunuz tüm ekip üyelerinin yapacağı satışlardan da prim almaya hak kazanırsınız. Kariyer hesaplamaları ayın başı ile son günü arasındaki performansı ile değerlendirilir.

ÜYE
Sisteme yeni kayıt olan veya aktif olmayan kişilerdir.

 

TEMSİLCİ
Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35'e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder.

 

Alt ekip cirosu 2.500 TL nin üzerinde olan kişilerdir.(500 TL si destek ciro olmalıdır)
Ay bazında direk bağlı 3 aktif üye yaparak yada 120TL sipariş vererek aktiflik sağlamaları gerekmektedir.
Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35'e varan satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Bitmedi, tek seferlik 75TL Kariyer bonusu kazanır ve kariyerini koruduğu her ay için 30 TL kariyer koruma bonusu verilir. 

Bireysel satış yaparak, aldığı ürünlerden %35 satış kârı ve kampanyalı ürünlerden ilave kazanç elde eder ayrıca seviyesine göre alt ekibinden prim kazanır. Alt ekibinizden 10 kademeye kadar prim kazanabilirsiniz.

1.Kademe üyelerinizin yapmış olduğu satışların % 5’ini prim olarak kazanacaksınız.

1.kademe Üyelerinizin alt üyeleri yani 2.kademe alt üyeleriniz satış yaptığında onların satışlarından % 4 prim kazanacaksınız

2.Kademe üyelerinizin alt üyelerinin yani 3.kademe alt üyelerinizin yaptığı satışlardan % 3 prim kazanacaksınız.

3.Kademe üyelerinizin alt üyelerinden yani 4.Kademe üyelerinizin yaptığı satışlardan % 2 Prim kazanacaksınız.

4.Kademe üyelerinizin alt üyelerinden yani 5.Kademe üyelerinizin yaptığı satışlardan da % 1 Prim kazanacaksınız.

5.Kademe üyelerinizin alt üyelerinden yani 6.Kademe üyelerinizin yaptığı satışlardan da % 0,5 Prim kazanacaksınız.

6.Kademe üyelerinizin alt üyelerinden yani 7.Kademe üyelerinizin yaptığı satışlardan da % 0,5 Prim kazanacaksınız.

7.Kademe üyelerinizin alt üyelerinden yani 8.Kademe üyelerinizin yaptığı satışlardan da % 0,5 Prim kazanacaksınız.

8.Kademe üyelerinizin alt üyelerinden yani 9.Kademe üyelerinizin yaptığı satışlardan da % 0,5 Prim kazanacaksınız.

9.Kademe üyelerinizin alt üyelerinden yani 10.Kademe üyelerinizin yaptığı satışlardan da % 0,5 Prim kazanacaksınız.


Örnek: Siz 10 üye yaptınız ve bu üyelerinizin her biri sistemden 150 TL’lik ürün aldı.
150 TL X 10 üye = 1.500 TL – Kazancınız % 5 = 75 TL

Örnek:
1.Kademe üyelerinizin her biri de 10’ar tane yeni üye yapmış olsun. Toplamda 100 adet 2.Kademe alt üyeniz bulunacak.
Bu ikinci Kademe üyelerin her biri 150 TL’lik ürün aldığında toplam 15.000 TL olacak. Sizin kazancınız % 4 yani 600 TL.
100 adet 2.Kademe üyenizin olduğu varsaymıştık. Şimdi bu üyelerin her biri de 10’ar alt üye kaydetmiş olsun.
Böylece 100 x 10 = 1.000 adet 3. Kademe üyeniz olacak. Bu 1.000 üyenin her birinin 150 TL mal alımı yaptığını hesaplarsak 1.000 üye X 150 TL = 150.000 TL % 3 Prim hakkınız olduğundan Kazancınız % 3 = 4.500 TL olacak.
Bu sayede her ay elinize 6.000 TL’den fazla para geçebilir. Bu tamamen size bağlı… Sınır yok!
Kariyer bonusları için detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Önemli Notlar:
– Kariyer sistemimizde Liderlik ve üstü kariyer sahipleri için aylık maaş verilmektedir. Bu maaşların düzenli devam etmesi için kişilerin 6 ay içinde bir üst kariyere geçmeleri istenmektedir. 6 ay içinde bir üst kariyere geçemeyen kişiler br alt kariyere düşürülür ve o kariyerin aylık maaşını almaya devam ederler. Aktiflik şartları ve destek ciro(yan kol cirosu) kariyer almak için çok önemlidir.

– Sistemimizde prim kazanımları alt ekiplerin gerçek satış tutarlarından oluşmaktadır. Verilen siparişten varsa iadesi düşülerek kalan tutar üzerinden prim hesabınıza aktarılır.

– Sistemimizde Ekip Primini Haketmek için Aktif olmak gerekmektedir. Aktif olmak direk bağlı 2 üyenin en az 120 TL sipariş girmesi ile olmaktadır. 120 TL altındaki siparişlerde sistem kişiyi sanal sayacaktır. Aktif olmayan kişi pasif üye statüsündedir. Hiçbir kazanımı olmaz.

– Kariyer sistemine göre alt ekiplerinden bir üyesi kendi kariyerini geçerse o üye ve ekibinden prim kazancı elde edemez. bonusları ve ödülleri alamaz. Diğer kollardan prim kazancını hak eder. alt ekibinden bir üyesi Aynı kariyerde olursa ekip primini hakeder, bonusları ve ödülleri alamaz.

– Hakedilen ekip primleri ve kariyer bonus bedelleri her ayın 16 sınde kullanımınız için sistem hesabınıza aktarır. Hesabınızdaki bedeli siparişleriniz de kullanabilir yada banka hesabınıza isteyebilirsiniz.

– Nakit Prim Ödemelerimiz her ayın 16 sında mesai gününde yapılmaktadır. Hak ediş prim tutarı 125 TL ve üzerinde olan Takım Kaptanları ayın 16 sındaki talepleri doğrultusunda sistemdeki hesap bilgilerine ödemeleri gönderilir. Nakit ödemelerde %15 stopaj kesintisi uygulanır. Bu bedel sizin adınıza düzenlenen gider pusulası ile vergi dairesine ödenir.

– İadesi yapılan bir ürünün defolu çıkması durumunda temsilciye aynı ürünün sağlamı gönderilir. Değişimlerde ürün bedeli cariye işlenir. Kişi sonraki siparişinde iade alacağını düşüp kalan sipariş tutarını öder.

– Sistemdeki iade alacakları aktiflik şartı ile her hangi bir kampanya veya ücretsiz kargo limitine etki etmez. Örnek; 110 TL sipariş giren bir takım öncümüz 20 TL iade alacağı kullanırsa aktif sayılmaz, 120 TL limitli bir kampanyadan yararlanamaz, 120 TL olan ücretsiz kargo imkanından faydalanamaz.