Markamız ve sitemiz devren satılıktır. İlgilenenlerin bu linkteki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirler.

Kargo ve Teslimat

Kargo Ücreti
Madam Network'ten yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. 120TL ve üzeri siparişleriniz için kargo ücretsizdir. 120TL altındaki siparişleriniz için kargo ücreti tüm Türkiye içi 9,90TL'dir.


Kargo Şirketi
Siparişleriniz kargo tercih durumunuza göre PTT Kargo veya Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir. Firmamızın PTT Kargo Cari Kodu: 103021101 / Yurtiçi Kargo Cari Kodu: 422497633


Sipariş Teslim Süresi
Siparişinizin onayı alındıktan sonra verilen siparişler aynı gün işleme alınız. Teslimat adresinin  uzaklığına göre kargo şirketi 1-3 iş günü içerisinde siparişinizi size teslim eder. Kargoya teslim edilen siparişleriniz ortalama 1-3 gün içerisinde sizlere ulaşır. Belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Böyle durumlarda siparişleriniz, ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.


Sipariş Takip
Siparişinizin kargoya verilmesinden teslim olana kadarki tüm aşamalarda size mesaj olarak bilgi verilmektedir. Ayrıca Madam Networking resmi sitesi https://madamnetwork.com adresinden üyelik girişi yaptıktan sonra sipariş ve kargo takibini internet üzerinden bir tıkla yapabilir. Sipariş takibi sayfasında siparişinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde kargoya verilme süreci ve kargo takibi gibi bir çok işlemlerinizi buradan takip edebilirsiniz.

Ayrıca müşteri hizmetleri numaramızdan 0850 303 2 636 arayarak sipariş durumunuzu öğrenebilirsiniz..


Kargo Gelmiş, Bana Ulaşmadı
Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın PTT Kargo Şubesine / Yurtiçi Kargo Şubesine teslim edilir ve kargo tarafından size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Madam Networ'e iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli yeniden talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

Kargo Şubelerinden Kaynaklı Gecikmeler
Nadir de olsa  en sık yaşanan gecikme sorunları kargo  sevkiyat sebeplerinden olmaktadır. Bazen şubeye geç ulaşması yada yoğunluk ve hava koşullarından dolayı dağıtıma çıkamama gibi sorunlar yaşanabiliyor. Bu sorunların yaşanmaması için sipariş detayınızdan kargonuzun size ulaşana kadarki durumunu anlık olarak takip edebilir, kargo firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Resmi ve Dini Tatillerde Sipariş Durumu
Dini Bayramlarda veya resmi  tatillerde verdiğiniz siparişler resmi tatil sonrası, mesai başlangıç süresinde hazırlanmaya başlanır. Bu durumdan dolayı acil olan siparişlerinizi tatil günlerinden hemen önce vermeniz gerektiğini ısrarla hatırlatırız.