Markamız ve sitemiz devren satılıktır. İlgilenenlerin bu linkteki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirler.

İptal, İade ve Değişim Şartları

Garanti Koşulları:
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde başta Madam Networking' ün ve üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının (ambalajının) bozulması garanti kapsamı dışındadır.


Ürün Değişimi:
www.madamnetwork.com sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün değişimi yapılmamaktadır. Ürün iade alınarak tekrar sipariş verilmesi gerekmektedir. Ürün kusurlu ise iade ettiğiniz üründen kargo ücreti kesilmez, ve ürün bedeli tam olarak hesabınıza yansıtılır. Tekrar sipariş vererek ürün değişimini bu şekilde tamamlayabilirsiniz.

Ürün İade Koşulları:
www.madamnetwork.com sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde fatura tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde sayfamızdaki siparişlerim bölümünden iade talebinde bulunmanız gerekmektedir. Yetkili personelimiz sizi arayarak destek vereceklerdir. Bu bilgileri takiben Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün tutarı sisteminizdeki hesabınıza işlenecektir. İade ürün bedeli cüzdanınıza yatırılacaktır ve sonraki siparişinizde kullanabileceksiniz. Sipariş edilen ürün kullanılmışsa ürünün iadesi kabul edilmez. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. Paketi açılmış ve kullanılmış ürünler hijyen koşulları gereği iade alınamaz.  İade sebebiniz (beğenmedim, bedeni uymadı) durumlarında ise anlaşmalı kargo fırmamız ile gönderdiğiniz indirimli kargo ücret bedeli ürün tutarından düşürülerek cüzdana yatırılmaktadır.

İade Hakkı Nedir?
Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun gereğince, alıcıların teslimat tarihinde itibaren 14 gün içinde iade, cayma haklarını kullanarak,ürünleri iade etme hakları vardır.

İade Kaydı Nasıl Açılır?
İade işlemini başlatmak için öncelikle iade kaydı oluşturmanız gerekmektedir, üye sayfanızdan ilgili siparişin detayına girerek iade etmek istediğiniz ürünün/ürünlerin yanındaki iade sebebi seçeneklerinden uygun olanını seçerek sayfanın altında bulunan iade et butonuna tıklayarak iade işlemini tamamlayabilirsiniz. İade kaydı açılmamış gönderileriniz işleme alınmayacaktır.

İade Hakkının Kullanımı:
Alıcı, iade yada cayma hakkını kullanabilmesi için, fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade, cayma hakkını kullanarak ürünü iade etmek istediğini Madam Networking’e bildirmeli ve bu süre içersinde iade ürünlerini Madam Networking'e ulaştırmalıdır. Ürün iade edilirken, ürünün teslimi ile birlikte gönderilen faturanın da iade edilmesi gerekmektedir.

İade işleminizi başlatmadan önce sistem üzerinden iade talebi oluşturmayı ya da 0850 303 26 36 numaralı hattan çağrı merkezimizle iletişime geçmeyi unutmayınız.

İade ücretinizin sitedeki cüzdanınıza aktarılmasından itibaren 60 gün içinde kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan iade ücretleri kullanımdan kaldırılacaktır.

İade Hakkı Kapsamına Girmeyen Ürünleri İyi Bilmelisiniz:
İade hakkının geçerli olmadığı ürünler Sütyen, alt iç çamaşırı, mayo, kozmetik, hediye ürün, indirimli ürünlerdir. Ürün, özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullanıldığı takdirde, üründe meydana gelen değişiklik ve bozulmalar iade, cayma hakkının kullanılmasına engel olmaz.

Kargo Ücretine İlişkin Bilgiler
Sıfır Risk gereği ve iade, cayma hakkı kapsamında ürün iadelerinde iade kargo ücreti satıcılara aittir. Alıcılar ürünleri kişisel sebeplerle iade etseler dahi alıcıların ürünleri iade etme hakkı vardır. Ancak kişisel sebeplerle yapılan iadelerde 7,90TL kargo ücreti kesilir. Satışlarınızı bu kuralı dikkate alarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu nedenle, iade oranlarınızı düşürmeniz Madam Networking'deki kariyeriniz açısından çok önemlidir.

İade Süresinin Geçerli Olmadığı Durumlar
Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler. Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; Sütyen, alt iç çamaşırı, mayo, kozmetik, hediye ürün, indirimli ürün iadeye tabi olmamaktadır.  Yıkama talimatına uymadan yıkanan ürünlerde oluşan bozulmalar sebebi ile iade kabul edilmemektedir. Kullanılmış, deforme olmuş, ambalajsız yada ambalajı hasarlı ürünlerin iadeside kabul edilmeyecektir.

İade Hakkı ve Prim Kullanımı
Madam Networking prim sistemine göre prim kazanabilmek için her temsilci kariyer derecesine göre aktiflik şartı sağlamak durumundadır. Aktiflik şartı iade edilen ücret tutarınca sağlanamıyorsa, aktiflik iptal edilecek olup prim kazancı hesabına yansıtılmaz.

PTT Kargo ve Yurtiçi Kargo Müşteri Kodumuz
PTT Kargo: 103021101
Yurtiçi Kargo: 422497633

*** TÜM İADE KARGOLARINIZI KARŞI ÖDEMELİ OLARAK GÖNDERMENİZ GEREKMEKTEDİR. KARGO ÜCRETİ ÖDENEN İADELERİN GERİ ÖDEMESİ YAPILMAMAKTADIR.